Mario, czy już wiesz | Schola Młodzieżowa Parafii Grobu Bożego w Miechowie - Miejski serwis informacyjny: Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki
Belka
Wtorek, 14 Sierpnia 2018   imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mario, czy już wiesz | Schola Młodzieżowa Parafii Grobu Bożego w Miechowie

 
Czy Maryja wiedziała, Kim będzie jej mały Syn? “Mario, czy już wiesz?” Ten współczesny utwór zawiera Swego rodzaju serię pytań o przyszłość Jezusa którą my dziś już znamy z Ewangelii. Ona nie znając przyszłości “Zachowywała wszystkie te sprawy i rozważała je w swoim sercu”. W ostatnich dniach okresu bożonarodzeniowego chcemy podzielić się utworem wykonanym przez Miechowską Scholę Młodzieżową podczas koncertu kolęd i pastorałek. Zachęcamy do słuchania i udostępniania!

 


ŚDM Miechów
 
Data pliku video: 2018-01-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miechowski

  Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

  Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

  Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola