Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Bezpłatne konsulatacje w zakresie integracji...

Data dodania: 2018-10-18
Każdy Rodzic zaniepokojony rozwojem (zmysłowo-ruchowym) swojego dziecka będzie mógł skorzystać z bezpłatnej pomocy terapeuty integracji sensorycznej.PSTIS, FIZJOMOBIL oraz Centrum Diagnostyki i... więcej »
 
 

Informacja Komisarza Wyborczego o numerach i...

Data dodania: 2018-10-18
Informacja Komisarza Wyborczego w Krakowie II  o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i prz... więcej »
 
 

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-17
16 października br. w Urzędzie Gminy i Miasta odbyło się coroczne spotkanie Burmistrza Miechowa z nauczycielami i pracownikami oświaty z terenu gminy Miechów. Burmistrz Dariusz Marczewski podzi&#... więcej »
 
 

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste...

Data dodania: 2018-10-16
Zgodnie z harmonogramem umieszczonym na stronie Ministerstwa Środowiska w dniu 18 października br. w Szkole Podstawowej nr 2 (os. Gen. Wł. Sikorskiego 15b, 32-200 Miechów) o godzinie 18:00 odbędzie si... więcej »
 
 

Uroczystość wręczenia nagród...

Data dodania: 2018-10-16
12 października 2018 roku o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej im. Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich – Obrońców Tobruku, w Bukowskiej Woli odbyła się wyjątkowa uroczystoś... więcej »
 
 

Sesja Rady Miejskiej w Miechowie

Data dodania: 2018-10-16
Na podstawie  art.  20 ust. 1  ustawy  z dnia 8 marca 1990 r. samorządzie  gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z 2018r., poz. 994 z późn. zm.) zwołuję Sesję Rady Miejskiej w Mi... więcej »
 
 

Za nami Miechowska Jesień Kultury i Dzień Seniora

Data dodania: 2018-10-15
W miniony weekend w gminie Miechów swoje święto obchodzili seniorzy. W piątek 12 października odbyła się Miechowska Jesień Kultury. Seniorzy, zgodnie z tradycją, przygotowali blok poe... więcej »
 
 

Miechów w rankingu wykorzystania środków...

Data dodania: 2018-10-15
Pismo WSPÓLNOTA opublikowało kolejny ranking, w którym podsumowano wydatki inwestycyjne samorządów, finansowane z funduszy europejskich w latach 2014-2017. Podstawą jego sporządzenia ... więcej »
 
 

Nowe oświetlenie ledowe na osiedlu Parkowym

Data dodania: 2018-10-12
Zakończone zostały prace związane z budową oświetlenia ulicznego na osiedlu Parkowym w Miechowie. W ramach inwestycji zamontowano nowe oprawy oświetleniowe typu LED. Wykonawcą robót by&... więcej »
 
 

Nowe siłownie plenerowe w gminie

Data dodania: 2018-10-11
Mieszkańcy gminy Miechów mogą już korzystać z nowych siłowni plenerowych, które powstały na ulicach: Kraszewskiego i Traugutta, osiedlu Sikorskiego oraz w miejscowości Falnió... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 82
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola