Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki
Belka
Środa, 15 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zmodernizowane boisko przy Szkole Podstawowej Nr 2

Data dodania: 2018-08-14
Zakończono modernizację boiska przy Szkole Podstawowej Nr 2 na Osiedlu Sikorskiego w Miechowie. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Województwa Małopolskiego w ramach programu ... więcej »
 
 

Konsulatacje dla organizacji pozarządowych

Data dodania: 2018-08-13
Konsultacje i doradztwo dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i mieszkańców – 30 sierpnia 2018r. Urząd Gminy i Miasta  Miechów, ul. Henryka Sienkiewicza 25, Miechów, sala ... więcej »
 
 

Święto Wojska Polskiego w Miechowie

Data dodania: 2018-08-13
Dariusz Marczewski – Burmistrz Gminy i Miasta Miechów oraz Marian Gamrat – Starosta Miechowski serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą ... więcej »
 
 

Dożynki Gminne w Parkoszowicach

Data dodania: 2018-08-10
Burmistrz Gminy i Miasta Miechów, Centrum Kultury i Sportu w Miechowie, Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Parkoszowic serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne. Tegoroczne &#... więcej »
 
 

I Kadrowa na półmetku marszu w Miechowie

Data dodania: 2018-08-08
7 sierpnia miechowski Rynek stał się miejscem tradycyjnego powitania uczestników Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej, którzy już 53. raz, a (38. po wojnie) pokonują trasę prowadząc&#... więcej »
 
 

Finał konkursu - Najlepszy Sołtys Województwa

Data dodania: 2018-08-06
4 sierpnia w Brzezince odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD 2017. Zgodnie z tradycją ogłoszenie wyników odbyło się w miejscowo... więcej »
 
 

Weekend z funduszami w Miechowie

Data dodania: 2018-08-06
4-5 sierpnia w Miechowie odbył się Weekend z Funduszami Europejskimi. Podczas wydarzenia mieszkańcy naszej Gminy dowiedzieli się, jak otrzymać dotację na realizację własnych projektów... więcej »
 
 

Konsultacje społeczne w zakresie zmiany nazwy ulicy

Data dodania: 2018-08-03
Informacja Burmistrza Gminy i Miasta Miechów dotycząca konsultacji z mieszkańcami w zakresie zmiany nazwy ulicy na terenie miasta Miechów. Zgodnie z ustawą z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propag... więcej »
 
 

Wystartował konkurs FIO Małopolska Lokalnie-Północ

Data dodania: 2018-08-02
Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE zaprasza grupy nieformalne i młode  organizacje pozarządowe z terenu powiatów chrzanowskiego, dąbrowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego ... więcej »
 
 

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał

Data dodania: 2018-07-30
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega o mogących wystąpić na terenie województwa małopolskiego upałach. Prognozuje się  od 12:00/30.07 do 20:00/02.08.2018 temp. maks 31 st,... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 76
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miechowski

  Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

  Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

  Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola