Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zwiad '17 PsychoUrbex - Opuszczony młyn wodny - Miechów-

 
Grupa na fb: facebook.com/groups/142281936372939/ BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZASUBSKRYBUJ KANAŁ Videorelacja zawiera film oraz galerie z eksploracji obiektu. Na granicy Miechowa i wsi Komorów, przy ulicy Kolejowej 33, znajduje się opuszczony młyn zbożowy. Powstał na początku XX wieku jako młyn wodny z kołem, a następnie poziomą turbiną, napędzaną wodami rzeczki Miechówki, dopływu Szreniawy. Jest to duży obiekt, częściowo murowany, po części wykonany z drewna, kryty dwuspadowym dachem. W pobliżu znajduje się, również opuszczony, dom dawnych właścicieli. Dziwne napisy na ścianach oraz opuszczona miejscówka sqotersów dodają mrocznego klimatu

 


Zwiad 17
 
Data pliku video: 2017-08-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola