Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolenie profilaktyczne

Data publikacji: 2018-11-15, Data modyfikacji: 2018-11-17
A A AWydrukDrukuj  
 
15 listopada w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie odbyło się szkolenie skierowane do osób pracujących z osobami uzależnionymi. Szkolenie prowadził pan Grzegorz Jurczyński, specjalista terapii uzależnień, na co dzień pracujący w Poradni Leczenia Uzależnień w Miechowie.Pan Grzegorz Jurczyński wyjaśnił czym jest uzależnienie od alkoholu, jak żyje się w rodzinie z problemem alkoholowym a także opowiedział o roli pracowników ośrodków pomocy społecznej w inicjowaniu kontaktu osoby uzależnionej z ośrodkiem leczenia uzależnień.W drugiej części spotkania zostały poruszone problemy takie jak: proces diagnostyczny pacjenta, proces terapeutyczny, przekierowanie pacjenta do leczenia w Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnień oraz kontynuacja leczenia w warunkach ambulatoryjnych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/szkolenie-profilaktyczne/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola