Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne w zakresie zmiany nazwy ulicy

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Informacja Burmistrza Gminy i Miasta Miechów w sprawie spotkania w ramach konsultacji społecznych w  zakresie zmiany nazwy ulicy Służba Polsce. Szanowni Państwo,  Zapraszam na spotkanie, podczas którego zostaną przedstawione propozycje nowej nazwy dla ulicy „Służba Polsce” na terenie miasta Miechów, zmienionej Zarządzeniem Zastępczym Wojewody Małopolskiego z dnia 13 czerwca 2018 roku, znak WN.II.4131.1.18.2018/ZZ, której nadano nazwę ulica „Wąska”.Rada Miejska w Miechowie podjęła uchwałę w sprawie wniesienia skargi na niniejsze zarządzenie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Mając powyższe na uwadze, w dniu 12 lipca 2018 roku  Rada Miejska w Miechowie podjęła również Uchwałę nr XL/635/2018 w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami w zakresie zmiany nazwy ulicy położonej na terenie miasta Miechów. Spotkanie odbędzie się dnia 25 sierpnia 2018 roku (sobota)  w CKiS w budynku Kina „GRYF” w Miechowie przy ul. Racławickiej 10, o godzinie 9:00. Propozycje nazwy wpływały do tut. Urzędu w okresie od 8 sierpnia 2018 roku do dnia 21 sierpnia 2018 roku i przedstawiają się następująco: –   Marii Fihel, –   Służba Polsce, –   Żołnierzy Niezłomnych, –   Świętego Ojca Maksymiliana Kolbego, –   Stroma, –   Akacjowa, –   Wierzbowa, –   Zabawna, –   Kubusia Puchatka.    /Burmistrz Gminy i Miasta Miechów - Dariusz Marczewski/   Miechów, dnia 22 sierpnia 2018 r.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-w-zakresie-zmiany-nazwy-ulicy_6617/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola