Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO - ZAGŁOSUJ NA ZADANIA !

Data publikacji: 2018-09-07, Data modyfikacji: 2018-09-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Uprzejmie informujemy, że 10 września startuje głosowanie w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 5 października każdy, kto mieszka w Małopolsce i skończył 16 lat, będzie mógł oddać 1 głos na dowolne zadania ze swojego subregionu. (Powiat miechowski należy do Subregionu Krakowski Obszar Metropolitarny). Ważna uwaga – głosować można tylko na zadania z subregionu, w którym się mieszka. Lista zadań dopuszczonych do głosowania 2018 r.  dostępna na stronie: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie Jednocześnie informujemy, iż do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego z Gminy Miechów zgłoszono dwa zadania: Sport – to coś, co kocham! – realizacja zajęć sportowych. (oznaczenie na karcie do głosowania KOM04) Zadanie mające na celu kształtowanie umiejętności spędzania czasu wolnego wśród dzieci , młodzieży oraz osób dorosłych, poprzez propagowanie postaw prozdrowotnych i rozwijanie zamiłowania do aktywnego wypoczynku, sportu, rekreacji, dzięki czemu beneficjenci wśród różnych dziedzin sportowych mogą wybrać dziedzinę sportową idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.   Moja Mała Polska - wyjazdy do najciekawszych miejsc w Małopolsce (oznaczenie na karcie do głosowania KOM19) Zadanie skierowane do osób starszych, zamieszkałych na terenie powiatu miechowskiego, a szczególnie do osób z terenów wiejskich.  Głównym celem jest zwiedzanie najważniejszych miejsc w Małopolsce.  Głosować można: -  przez internet na stronie www.bo.malopolska.pl - na karcie do głosowania w Urzędzie Gminy i Miasta Miechów (parter) - za pośrednictwem poczty (przesyłając kartę na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul Racławicka 56 30-017 Kraków koniecznie z dopiskiem „Budżet Obywatelski”) Wykaz zadań, punktów do głosowania oraz karta do głosowania dostępne na stronie www.bo.malopolska.pl oraz w Urzędzie Gminy i Miasta Miechów. Wyniki głosowania poznamy najpóźniej do 30 listopada 2018 r.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/iii-edycja-budzetu-obywatelskiego-wojewodztwa-malopolskiego-zaglosuj-na-zadania/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola