Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gmina Miechów z lotu ptaka

 
Atrakcje turystyczne, historyczne oraz obiekty użyteczności publicznej na terenie Gminy MIECHÓW, m.in.: - Bazylika Grobu Bożego w Miechowie - Park Miejski w Miechowie - Dworek Zacisze - Rynek w Miechowie - Kryta Pływalnia w Miechowie - Kino Cyfrowe - Dom Kultury w Miechowie - Stadion Pogoń Miechów - Kościół pw. Św. Wita, Modesta i Krescencji w Nasiechowicach - Kaplica Dworska pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Pojałowicach - Kościół NMP Królowej Polski w Przesławicach - Kościół Świętego Krzyża w Siedliskach - Kościół św. Wojciecha w Sławicach Szlacheckich Miechów, Gmina Miechów, Miasto Miechów, Miechów z powietrza, Miechów z drona, Miechów z lotu ptaka, Miechów film, Miechów film promocyjny, Bazylika Miechów, Film o Miechowie, Powiat Miechowski

 


Gmina Miechów
 
Data pliku video: 2015-10-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola