Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - zgłoś wydarzenie

Data publikacji: 2018-04-09, Data modyfikacji: 2018-04-17
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach 26 maja-1 czerwca 2018 r. po raz kolejny odbędzie się Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego rozegrany zostanie XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin.Mając na uwadze fakt, iż od 3 lat Gmina Miechów zajmuje wysokie lokaty w klasyfikacji miast i gmin do 40 tys. mieszkańców, chcemy także w tym roku przygotować bogaty program sportowo-rekreacyjny. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne włączenie się w wydarzenie poprzez zorganizowanie imprez sportowych oraz przeprowadzenie testu Coopera wśród mieszkańców gminy Miechów.Poniżej zamieszczamy harmonogram imprez oraz dokumenty do uzupełnienia: kalendarz imprez oraz test Coopera. Zgłoszenia (planowany termin imprez oraz datę przeprowadzenia testu Coopera) proszę złożyć na dzienniku podawczym Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie lub przesłać na adres e-mail: mwilk@miechow.eu w terminie do dnia 30 kwietnia br.W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Referatem Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, pok. nr 214 oraz 215, II piętro, 41 383 00 40, wew. 14.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/europejski-tydzien-sportu-dla-wszystkich-zglos-wydarzenie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola