Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

Data publikacji: 2018-07-16, Data modyfikacji: 2018-07-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Gminy i Miasta w Miechowie przypomina, że w dniach od 01 do 31 sierpnia 2018 roku, rolnicy posiadający grunty rolne na terenie naszej gminy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej. Do wniosku należy dołączyć faktury potwierdzające zakup oleju napędowego w miesiącach od 1 lutego 2018 roku do 31 lipca 2018 roku. Stawka zwrotu podatku akcyzowego w 2018 r.:  Od zakupionego paliwa rolniczego - 1zł Limit zwrotu podatku na 1 ha wynosi - 86 zł Prosi się o podawanie we wniosku numer rachunku bankowego wnioskodawcy oraz numeru telefonu kontaktowego. Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Ochrony Środowiska i Rozwoju Wsi Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie pokój nr 208 (II piętro), tel. 413830040 wew. 47. UWAGA: Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.    

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/zwrot-podatku-akcyzowego-dla-rolnikow_6557/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola