Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmodernizowana droga do pól w Sławicach Szlacheckich

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończył się remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Sławice Szlacheckie. Całkowity koszt inwestycji realizowanej przez Gminę Miechów wyniósł 174 259,33 zł, w tym środki z Funduszu Sołeckiego miejscowości Sławice Szlacheckie w kwocie 12 747,93 zł. Powyższe zadanie realizowane było przez firmę PRODiM Krakowa. Zgodnie z zakresem robót objętych umową, wykonano: nawierzchnię z betonu asfaltowego o długości 0,550 km, podbudowę oraz pobocza. Dzięki nowej, asfaltowej drodze mieszkańcy będą mieli lepszy dojazd do gospodarstw rolnych i pól uprawnych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/zmodernizowana-droga-do-pol-w-slawicach-szlacheckich/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola