Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmarła Elżbieta Kołodziejczyk-Grelak

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż 9 grudnia 2018 roku zmarła Elżbieta Kołodziejczyk-Grelak. Z samorządem Gminy Miechów związana od prawie 30 lat. Najpierw współtworząc Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, której została Wiceprzewodniczącą, a następnie aktywnie działając także na rzecz osób starszych jako członek Rady Seniorów w Miechowie oraz Wiceprezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Aktywne Życie”. Śp. Elżbieta Kołodziejczyk-Grelak zawodowo pracowała jako Kierownik Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w Sądzie Rejonowym w Miechowie.Będziemy ją wspominać jako osobę zawsze uśmiechniętą, pomocną i niezwykle charyzmatyczną.Pogrzeb Śp. Elżbiety Kołodziejczyk-Grelak odbędzie się 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 13.00 w kościele św. Barbary na cmentarzu arafialnym w Miechowie.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/zmarla-elzbieta-kolodziejczyk-grelak/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola