Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdrowy Miechów - bezpłatne badania profilaktyczne

Data publikacji: 2018-09-26, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
28 września w Miechowie przeprowadzona zostanie akcja "Zdrowy Miechów". Podczas tego dnia dla mieszkańców Miechowa zostaną przeprowadzone bezpłatne badania profilaktyczne m.in.: pomiar ciśnienia tętniczego, oznaczanie poziomu glukozy w krwi, oznaczanie poziomu cholesterolu, badanie EKG, oraz konsultacje medyczne. W trakcie tego wydarzenia będą także poruszane tematy wpływu zanieczyszczonego środowiska na zdrowie, szczególnie w dziedzinie kardiologii i onkologii. Impreza odbywać się będzie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy, akcja wpisuje się w działania Urzędu Marszałkowskiego, którego jednym z haseł jest: Małopolska Dba o Zdrowie, a także w liczne programy społeczne dotyczące profilaktyki zdrowia. Współorganizatorem jest Gmina i Miasto Miechów. Obecnie problemy zdrowia w społeczeństwie są jednymi z głównych i palących spraw. Impreza ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców, oraz przekazanie zasad współczesnego postępowania w prowadzeniu zdrowego stylu życia, który pozwala zapobiegać licznym chorobom cywilizacyjnym. Serdecznie zapraszamy!

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/Zdrowy-Miechow-bezplatne-badania-profilaktyczne/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola