Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończyła się V Edycja Szkoły dla Rodziców

Data publikacji: 2018-06-07, Data modyfikacji: 2018-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Po raz kolejny zorganizowane zostały warsztaty dla rodziców i opiekunów. Zajęcia były prowadzone przy wsparciu psychologów Anny Czekaj, Agnieszka Burzyńskiej oraz pediatry Katarzyny Bator. Prowadzące warsztaty uczyły jak zapobiegać i rozwiązywać problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz jak udzielić pierwszej pomocy dziecku. Głównym celem „Szkoły dla rodziców” była pomoc w nawiązaniu i podtrzymaniu prawidłowych relacji z własnymi dziećmi. Uczestniczki, oprócz pracy grupowej w formule warsztatowej, miały również okazję do skorzystania ze wsparcia w formie indywidualnych konsultacji.Program obejmował następujące zajęcia:- poczucie własnej wartości rodzica i dziecka- wspieranie rozwoju dziecka przez zabawę,- związek z bliska. Warsztat o tym jak dbać o związek, gdy ma się dzieci”,- trudne tematy w prosty sposób. Warsztat o rozwoju seksualnym dziecka oraz o tym, jak rozmawiać o seksualności z dzieckiem,- pierwsza pomoc u dziecka.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/zakonczyla-sie-v-edycja-szkoly-dla-rodzicow/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola