Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończono termomodernizację budynku GOPS w Miechowie

Data publikacji: 2018-08-20, Data modyfikacji: 2018-08-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyły się prace obejmujące termomodernizację budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miechowie. Jest to kolejna inwestycja zrealizowana w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Miechów” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-20120. Zgodnie z zaplanowanym zakresem prac docieplono ściany stropodachu i poddasza, dokonano wymiany starej stolarki okiennej oraz wykonano nowe wejście do budynku. Zadanie obejmowało również wymianę opraw oświetleniowych na oprawy typu LED oraz montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kWp na dachu budynku. Wartość robót obejmujących kompleksową termomodernizację Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wyniosła 581 890,21 zł. Pozostałą kwotę  stanowią środki preferencyjnej pożyczki Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska oraz budżetu Gminy Miechów. Głównym celem przedsięwzięcia była poprawa efektywności energetycznej budynku poprzez kompleksową termomodernizację tego obiektu, co przyczyni się do poprawy jego parametrów użytkowych. Wykonany zakres robót podlegał odbiorowi końcowemu, który odbył się w dniu 20 sierpnia z udziałem: Burmistrza Gminy i Miasta Miechów, zarządcy obiektu,  wykonawcy, kierownika budowy, inspektorów nadzoru inwestorskiego: branży elektrycznej, sanitarnej i konstrukcyjno-budowlanej.  Realizację zadania koordynował Wydział Inwestycji i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/zakonczono-termomodernizacje-budynku-gops-w-miechowie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola