Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyprawka dla nowych mieszkańców Gminy Miechów

Data publikacji: 2018-04-19, Data modyfikacji: 2018-04-19
A A AWydrukDrukuj  
 
19 kwietnia  br. z Burmistrzem Gminy i Miasta Miechów – Dariuszem Marczewskim spotkała się  Pani Karolina Nowaczek, mieszkanka Miechowa, mama chłopców Jana  i Antoniego, którzy przyszli na świat 20 marca br. Podczas spotkania  nowo narodzeni otrzymali wyprawkę obejmującą artykuły kosmetyczne, oraz zabawki. Przekazane przez Urząd Gminy i Miasta Miechów prezenty są symbolicznym powitaniem najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Urząd Gminy i Miasta w Miechowie realizuje projekt w zakresie polityki prorodzinnej pn. „Wyprawka dla nowych mieszkańców gminy Miechów”. Wyprawkę otrzymuje pierwsze dziecko oraz pierwsze wieloraczki (bliźniaki, trojaczki itd.), które przyjdą na świat w nowym roku kalendarzowym. Nie jest istotne, w którym szpitalu dzieci się urodzą, ważne, by mama była zameldowana w gminie Miechów. Przekazanie prezentu nie jest  uzależnione od dochodów rodziny. Aby otrzymać wyprawkę należy dostarczyć dokument potwierdzający datę i godzinę urodzenia dzieci. do Referatu Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, H. Sienkiewicza 25, pok. 215 oraz 216, tel.: 41 383 00 40, wew. 14.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/wyprawka-dla-nowych-mieszkancow-gminy-miechow_6390/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola