Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WYBORY SAMORZĄDOWE Informacja dla Pełnomocników Komitetów Wyborczych

Data publikacji: 2018-09-07, Data modyfikacji: 2018-09-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Losowanie komisji terytorialnych w dniu 10 września 2018r  (poniedziałek) o godz. 15.00 w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie.  W sobotę 8 września 2018r  Delegatura Wyborcza w Krakowie pracuje w godz. 8.00 – 12.00, przyjmuje dodatkowe zgłoszenia do komisji terytorialnych. Koniec dodatkowych zgłoszeń – poniedziałek 10 września godz. 10.00. Pełna informacja w tej sprawie znajduje się na stronie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/wybory-samorzadowe-informacja-dla-pelnomocnikow-komitetow-wyborczych/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola