Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weekend z funduszami w Miechowie

Data publikacji: 2018-08-06, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
4-5 sierpnia w Miechowie odbył się Weekend z Funduszami Europejskimi. Podczas wydarzenia mieszkańcy naszej Gminy dowiedzieli się, jak otrzymać dotację na realizację własnych projektów. Na stoisku Gminy Miechów, mieszkańcy mogli  skorzystać z porad pracowników UGiM, które dotyczyły możliwości otrzymania dotacji na wymianę starego źródła ogrzewania oraz montażu Odnawialnych Źródeł Energii. Zaprezentowane zostały również projekty realizowane przez Gminę Miechów, które otrzymały  dofinansowane ze środków UE. Dodatkowo mieszkańcy mogli zgłosić się do programu Małopolski Tele-Anioł, czyli do pionierskiego w skali kraju projektu, który otacza wsparciem osoby starsze i niesamodzielne. Na pozostałych stoiskach mieszkańcy mogli zainspirować się pomysłami tych, którzy z sukcesem wykorzystali środki unijne. Podczas wydarzenia mieszkańcy brali udział w różnych  quizach podczas których wykazali się wiedzą na temat Unii Europejskiej oraz możliwości pozyskania z niej środków. Dodatkowo jeden  z  quizów poświęcony był Gminie Miechów.  Dla najmłodszy również nie zabrakło atrakcji, dzieci bawiły się na stoiskach Dinolandii Parku Rozrywki Inwałd i Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema. Weekend zakończył się seansem filmu „Iluzja” w kinie plenerowym.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/weekend-z-funduszami-w-miechowie_6597/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola