Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

V edycja Szkoły dla Rodziców i Opiekunów

Data publikacji: 2018-03-16, Data modyfikacji: 2018-03-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Chcesz nawiązać bliższy i cieplejszy kontakt ze swoim dzieckiem? Rozwiązywać konflikty bez przemocy? Wspierać rozwój dziecka przez zabawę? Pomóc dziecku twórczo się rozwijać? Zapraszamy do Szkoły dla Rodziców i Opiekunów. Już 20 marca rozpoczyna się V edycja tego wydarzenia, na którą zaprasza Dariusz Marczewski - Burmistrz Gminy i Miasta Miechów. Zaplanowany cykl spotkań umożliwia nabycie kompetencji niezbędnych w procesie wychowania. Zajęcia odbywać się będą w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie.  Warsztaty poprowadzą panie psycholog: Agnieszka Burzyńska i Anna Czekaj. Informacje i zapisy: Referat Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, pok. 214, 215, tel. 41 383 00 40, wew. 14.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/v-edycja-szkoly-dla-rodzicow-i-opiekunow/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola