Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uzupełniające spotkanie informacyjne - budowa drogi S -7

Data publikacji: 2018-03-19, Data modyfikacji: 2018-03-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie oraz Mosty Katowice zapraszają na uzupełniające spotkanie informacyjne w sprawie: BUDOWA DROGI EKSPRESOWEJ S7 NA ODCINKU MOCZYDŁO (GRANICA Z WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIM)  – SZCZEPANOWICE – WIDOMA – ZASTÓW –KRAKÓW (DO WĘZŁA „IGOŁOMSKA”) ODCINEK I: GRANICA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO – WĘZEŁ „SZCZEPANOWICE” (BEZ WĘZŁA) ETAP 2 – WĘZEŁ „MIECHÓW” – WĘZEŁ „SZCZEPANOWICE” (BEZ WĘZŁA). Spotkanie odbędzie się 26 marca 2018 r. godz. 18:30 w Domu Kultury w Miechowie ul. Racławicka 10, Miechów. Informacje dodatkowe: Z wariantową (uzupełniającą) koncepcją rozwiązań trasowych będzie można się zapoznać od dnia 22.03.2018r. na stronie internetowej http://s7-moczydlo-szczepanowice.pl/Bezpośrednio przed spotkaniem uzupełniające materiały projektowe będą wywieszone w holu Domu Kultury w Miechowie.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/uzupelniajace-spotkanie-informacyjne-budowa-drogi-s-7/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola