Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uzależnienie od alkoholu i proces leczenia - szkolenie

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy na szkolenie, pt. „Uzależnienie od alkoholu i proces leczenia”, które odbędzie się 15 listopada 2018 roku w godz. 8.00–10.00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie, ul. Henryka Sienkiewicza 25 - pokój 252 (sala konferencyjna)Program szkolenia:1.Pracownik OPS w pracy z osobą uzależnioną od alkoholu:- czym jest uzależnienie od alkoholu?- jak żyje się w rodzinie z problemem alkoholowym?- rola pracownika OPS w inicjowaniu kontaktu osoby uzależnionej z ośrodkiem leczenia uzależnień,- pracownik OPS a członkowie rodzin z problemem alkoholowym,- rola pracownika OPS a proces terapeutyczny podopiecznego.2. Metodologia pracy Poradni Leczenia Uzależnień:- proces diagnostyczny pacjenta,- proces terapeutyczny,- przekierowanie pacjenta do leczenia w Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnień.- kontynuacja leczenie w warunkach ambulatoryjnych po odbytym leczeniu w oddziale całodobowym,- komunikacja między poradnią a OPS – czy jest możliwa?Szkolenie poprowadzi Grzegorz Jurczyński, specjalista terapii uzależnień. Prosimy o potwierdzenie obecności w terminie do 9 listopada br. w Referacie Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, ul. H. Sienkiewicza 25 w Miechowie, tel. 41 383 00 40 wew. 14, e-mail: mwilk@miechow.eu.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/uzaleznienie-od-alkoholu-i-proces-leczenia-szkolenie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola