Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uruchomienie SKA Kraków - Miechów/Sędziszów

 
Na Mikołaja północna część Małopolski dostała SKA. W filmie prócz prezentacji nie zabraknie Rp1. Wreszcie pociąg tańszy od busa z Miechowa do Krakowa (bus 6 zł pociąg 5 zł)150 zł będzie kosztował bilet miesięczny a bilet połączony z komunikacją miejską w Krakowie tylko 135 zł (135 + bilet miesięczny na komunikację miejską w Krakowie). Do korzystania z SKA zachęca nie tylko cena biletu ale i czas jazdy(nieco ponad 40 min)Busem aby rano dojechać z Miechowa do Krakowa potrzeba 90 do 120 min.

 


ziuru1miechow
 
Data pliku video: 2015-12-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola