Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Święto Babci i Dziadka w SP Pojałowice

Data publikacji: 2018-01-26, Data modyfikacji: 2018-01-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Babcia od bajek, Dziadek od zagadek 23 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Pojałowicach odbyła się akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyło ponad stu seniorów. W akademii wzięli udział wszyscy uczniowie – począwszy od kl.0 do VII. Koordynatorem uroczystości była Krystyna Wypych, która zorganizowała szkolne święto wraz z Panią Dyrektor Beatą Kluzą oraz wychowawcami poszczególnych klas. Najmłodsi przygotowali program artystyczny – wierszyki, piosenki  i tańce ludowe. Starsze dzieci z kl. IV i V zrzeszone w szkolnym chórze, piosenkami przeplatały występy kabaretowe uczniów z kl. VI i VII, podczas których mogli zaprezentować swoje talenty aktorskie. Babcie i dziadkowie z ogromnym wzruszeniem oglądali popisy swoich pociech. Usłyszeli wiele ciepłych słów,  pełnych miłości i wdzięczności za codzienną opiekę, cierpliwość i poświęcony czas. Na koniec wnukowie odśpiewali „Sto lat” i wręczyli swoim dziadkom laurki, bukiety kwiatów oraz upominki. Po części oficjalnej seniorzy mieli okazję do spotkań i wspomnień przy gorącej herbatce i słodkim poczęstunku , o który zadbali niezawodni rodzice. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz samych słonecznych dni i zapraszamy serdecznie w przyszłym roku. /Marzena Kowalczyk/

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/swieto-babci-i-dziadka-w-sp-pojalowice/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola