Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sukces Szkoły Podstawowej w Jaksicach

Data publikacji: 2018-01-17, Data modyfikacji: 2018-01-17
A A AWydrukDrukuj  
 
W grudniu 2017 roku został rozstrzygnięty Konkurs na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną  Cała Polska czyta dzieciom w roku szkolnym 2016/2017. Wpłynęło ponad 100 sprawozdań z całego kraju, a do ścisłego finału zakwalifikowało się 73. Przyznano 4 nagrody oraz 13 wyróżnień. Komisja konkursowa w składzie: pani Joanna Górska – Dyrektor ds. Współpracy Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” i pani Marzanna Kuszyńska Dyrektor Regionalny Fundacji „ABCXXI– Cała Polska czyta dzieciom” oraz członkowie Zespołu Fundacji panie Monika Struś i Katarzyna Zabora nie miały łatwego zadania, dlatego też wytyczono kryteria, według których oceniano sprawozdania. Głównym kryterium była wyraźna identyfikacja wizerunkowa z kampanią Cała Polska czyta dzieciom w tym obecność materiałów kampanii oraz haseł. Jesteśmy bardzo dumni z przyznanej nagrody. W ciągu 10 lat wiele się działo. Dwukrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie. W kampanię niejednokrotnie byli angażowani i czytali dzieciom nauczyciele, rodzice, znane osoby z naszego okręgu, aktorzy oraz absolwenci szkoły, a także Pierwsza Dama. Z Liderem kampanii na czele, panią Beatą Makowską dążyliśmy do osiągnięcia czegoś wielkiego, do wzbogacania słownictwa u dzieci, rozwijania ich wyobraźni oraz poznania przez nich największych skarbnic wiedzy. Poprzez akcje czytelnicze, których mamy już naście tworzyliśmy z uczniem nierozerwalną więź. To co już zdobyte będziemy  nadal potęgować i doskonalić. Cieszymy się, że nasz trud został doceniony. To dla nas wielkie wyróżnienie i wspólny sukces.                                                          Autor: Anna Pałac

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/sukces-szkoly-podstawowej-w-jaksicach/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola