Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Strefa Odkrywania Wiedzy"

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Gminy i Miasta Miechów serdecznie zaprasza na spotkania informacyjno – rekrutacyjne w związku z tworzeniem placówki wsparcia dziennego „Strefa Odkrywania Wiedzy” na osiedlu Parkowym w Miechowie.NIE Spotkania odbędą się: 4 września br.: godz: 15:00 – Szkoła Podstawowa w Jaksicach; godz: 16:00 – Szkoła Podstawowa w Miechowie; 5 września br.: godz: 15:00 – Szkoła podstawowa w Bukowskiej Woli; godz: 16:00 – Szkoła Podstawowa w Pojałowicach. W projekcie mogą wziać udział mieszkańcy gminy Miechów w wieku od 5 do 18 roku życia, a także ich rodzice. Pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały osoby zagrożone ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Więcej informacji udzieli Referat Spraw Społecznych, Kultury , Sortu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UGIM w Miechowie pok. nr 214 oraz 215, tel. 41 383 00 40, wew. 14, e-mail : mwilk@miechow.eu

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/strefa-odkrywania-wiedzy/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola