Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Środki unijne na Rewitalizację Parku Miejskiego

Data publikacji: 2018-02-23, Data modyfikacji: 2018-03-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Wniosek Gminy Miechów pn. „Rewitalizacja Parku Miejskiego w Miechowie”, po ocenie merytorycznej, znalazł się na drugiej pozycji listy projektów złożonych w ramach konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 poddziałanie 11.1.2. Rewitalizacja miast średnich i małych.Zatwierdzony do dofinansowania Uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego z dnia 20 lutego 2018 roku wniosek aplikacyjny Gminy Miechów uzyskał 87,9 % punktów.Całkowita wartość projektu wynosi 17 026040,73 zł, w tym dofinansowanie aż 12 769 530,51 zł.Zaplanowane prace rewitalizacyjne obejmować będą przebudowę Parku Miejskiego wraz z infrastrukturą rekreacyjną, parkową, małą architekturą i zagospodarowaniem terenu.Zadanie realizowane będzie w latach 2018-2020.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/srodki-unijne-na-rewitalizacje-parku-miejskiego/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola