Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie informacyjne dotyczące Budżetu Obywatelskiego

Data publikacji: 2018-03-20, Data modyfikacji: 2018-03-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 19 marca br. w Urzędzie Gminy i Miasta Miechów odbyło się spotkanie informacyjne na temat III edycji Budżetu Obywatelskiego dla miasta Miechowa. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Gminy i Miasta Dariusz Marczewski, pracownicy Referatu Funduszy i Monitorowania Strategii Rozwoju, Przewodniczący osiedli, Zespół Koordynujący oraz mieszkańcy miasta. Tematem spotkania  było omówienie zmian wprowadzonych w tym roku w Regulaminie Budżetu Obywatelskiego, harmonogramu tegorocznej edycji oraz  przybliżenie funkcjonowania nowej wersji strony internetowej poświęconej ww. tematowi. Przypominamy, że w tym roku środki przeznaczone na Budżet Obywatelski to 200 000,00 zł w tym 10% przeznaczone na Młodzieżowy Budżet Obywatelski.  Wszelkie informacje dostępne na stronie miechow.budżet-obywatelski.org oraz w Referacie Funduszy Unijnych i Monitorowania Strategii Rozwoju pod numerem telefonu 041/ 383 00 40 wew. 35.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/spotkanie-informacyjne-dotyczace-budzetu-obywatelskiego_6340/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola