Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie inauguracyjne MORSO w Miechowie

Data publikacji: 2018-07-19, Data modyfikacji: 2018-07-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie ośrodka MORSO dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu miechowskiego odbędzie się 23 lipca 2018r. o godz. 16.00 – 18.00 w Urzędzie Gminy i Miasta Miechów, ul. Henryka Sienkiewicza 25 (sala konferencyjna nr 252 na III piętrze).MORSO (Marszałkowski Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego) to miejsce pierwszego kontaktu dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i mieszkańców, którzy chcą pracować społecznie na rzecz innych. Ośrodek MORSO ma siedzibę w Krakowie w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych i obejmuje zasięgiem Kraków oraz powiaty: krakowski, wielicki, proszowicki i miechowski.Spotkanie inauguracyjne będzie miało charakter sieciujący, doradczy i informacyjny. Jest początkiem działalności MORSO w subregionie, jak iprzestrzenią do networkingu dla organizacji pozarządowych.Na spotkaniu:- dowiecie się, jakie wsparcie możecie otrzymać w ramach działania MORSO- uzyskacie możliwość konsultacji tematów i terminów szkoleń zgodnych zWaszymi potrzebami- będziecie mogli zapisać się na doradztwo i mentoring- poznacie zasady nowego FIO Małopolska Lokalnie, który rusza już w sierpniu!Ale również poznacie inne organizacje pozarządowe działające lokalnie,będziecie mieli okazję do wymiany doświadczeń, networkingu i spędzeniaczasu w gronie aktywnych ludzi.Przykładowe tematy szkoleń oferowane w ramach MORSO:- Księgowość w organizacji pozarządowej- Jeśli nie dotacje to co? Niepubliczne źródła finansowania działań społecznych- Status OPP – dla kogo i dlaczego warto?- Nowe technologie w pracy NGO- Crowdfunding w NGO- Współpraca z biznesem – szanse i wyzwania- Pozafinansowe możliwości współpracy z samorządem lokalnym- Planowanie strategiczne w NGO- Promocja i PR w organizacji pozarządowej- Zarządzanie zespołem w NGO- Współpraca w grupie i zarządzanie zespołem- Jak się komunikować w grupie aby skutecznie realizować cele?- Akademia Koordynatora Projektu

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/spotkanie-inauguracyjne-morso-w-miechowie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola