Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania otwarte w poradni leczenia uzależnień

Data publikacji: 2018-11-28, Data modyfikacji: 2018-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia przy Szpitalu św. Anny w Miechowie to oferta dla osób borykających się z trudnościami związanymi z używaniem środków psychoaktywnych.  Oferta Poradni skierowana jest do rodzin, w których występują dysfunkcje związane z używaniem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. Realizujemy program terapeutyczny opracowany przez Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Krakowie, który przewiduje leczenie oraz wsparcie dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych. Program realizowany jest przez Specjalistę Terapii Uzależnień i Współuzależnień certyfikowanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Specjalistę Terapii Uzależnień w procesie certyfikacji oraz lekarza psychiatrę. Wspieramy nie tylko osoby uzależnione, ale również te, które używają alkoholu w sposób szkodliwy dla ich zdrowia oraz funkcjonowania rodzinnego i społecznego. Zachęcamy Państwa do współpracy i kontaktu z Poradnią Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Miechowie.             /Grzegorz Jurczyński specjalista psychoterapii uzależnień/ 

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/spotkania-otwarte-w-poradni-leczenia-uzaleznien/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola