Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Data publikacji: 2018-10-24, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
19 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Bukowskiej Woli odbyło się uroczyste „Ślubowanie” uczniów klasy pierwszej. Jedną z pierwszych chwil w życiu każdego ucznia, na którą czeka z wielkim niepokojem jest rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej. Uroczystość ślubowania jest tego najlepszym przykładem. Pierwszoklasistów wspierali swoją obecnością rodzice, rodzeństwo, nauczyciele, koledzy i koleżanki. Ten szczególny dzień zaszczycił swoją obecnością Dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji  Gminy i Miasta Miechów Krzysztof Piwowarczyk. Wszystkich zgromadzonych przywitał Dyrektor Jan Manterys, który szczególnie ciepłe słowa skierował do pierwszaków i ich rodziców. Maluchy zaprezentowały ciekawy  program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Lidii Goli. Po części artystycznej nastąpiła długo oczekiwana przez dzieci chwila — ślubowania na sztandar szkoły, którego słowa rozbrzmiewały w całej szkole. Ceremonii pasowania ogromnym ołówkiem przekazanym przez przedstawicielki Komitetu Rodzicielskiego  panią Ilonę Pieronek, Panią Sylwię Byrdy i panią Katarzynę Krzyżkiewicz, dokonał Dyrektor szkoły Jan Manterys. Panie zapewniały, iż wszyscy rodzice dołożą wszelkich starań, aby ich dzieci były dumą tej szkoły. Wręczyły one również pierwszaczkom wspaniałe upominki. Następnie świeżo upieczeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczył pan Dyrektor Krzysztof Piwowarczyk. Jesteśmy przekonani, że ten piękny jesienny dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/slubowanie-uczniow-klasy-pierwszej/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola