Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Miejskiej - transmisja online

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Na podstawie  art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. samorządzie  gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z 2018r., poz. 994z późn. zm.) zwołuję Sesję Rady Miejskiej w Miechowie na dzień 04 grudnia  2018 r. godzina 1000, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie,  ul. Henryka Sienkiewicza 25. Uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w obradach Sesji.    Porządek posiedzenia: Otwarcie Sesji. Ustalenie quorum. Przyjęcie porządku obrad. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji. Interpelacje radnych. Sprawozdanie Burmistrza o pracach organu wykonawczego Gminy w okresie międzysesyjnym zwłaszcza z wykonania uchwał Rady. Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym. Podjęcie uchwał. Odpowiedzi na interpelacje radnych. Wolne wnioski i zapytania. Ustalenie terminu następnej Sesji. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miejskiej. /Zenon Czekaj Przewodniczący Rady Miejskiej w Miechowie/ W dniu obrad Sesji odbędzie się transmisja on-line pod adresem:

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/sesja-rady-miejskiej-transmisja-online/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola