Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Biskupicach

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwają prace polegające na rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Biskupice. Zadanie realizowane jest w ramach środków europejskich pozyskanych przez gminę Miechów z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zakres prac polega na budowie głównego kolektora sanitarnego grawitacyjnego przebiegającego przez miejscowość Biskupice oraz budowie kanałów bocznych wraz z przyłączami do granic działek. Powyższa inwestycja jest częścią składową projektu, w ramach którego wykonywana jest również rozbudowa ujęcia i sieci wodociągowej dla północnej części gminy Miechów. Wykonawcą jest firma Hydroterm z Michałówki. Zakończenie robót zaplanowano na – koniec maja 2019 roku. Wartość projektu to ponad 3,5 mln zł.Projekt współfinansowany  jest ze środków Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 związanych z realizacją operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa".

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/rozbudowa-sieci-kanalizacji-sanitarnej-w-biskupicach_6792/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola