Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rekrutacja do projektu -Gotuj po hiszpańsku II

Data publikacji: 2019-01-04, Data modyfikacji: 2019-01-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do V edycji „Gotuj po hiszpańsku II”, projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zapraszamy: –  osoby w wieku 18-35 lat – osoby bezrobotne – osoby bierne zawodowo – osoby zamieszkałe w Małopolsce Formy wsparcia przewidziane w projekcie: I. PRZYGOTOWANIE DO WYJAZDU: (ok. 1,5 miesiąca) –  kurs języka hiszpańskiego – zwrot kosztów dojazdu na warsztaty i kurs hiszpańskiego – stypendium szkoleniowe za każdą godzinę uczestnictwa w zajęciach – ubezpieczenie II. W TRAKCIE POBYTU ZA GRANICĄ (2 miesiące) – kurs kuchni śródziemnomorskiej w hiszpańskiej szkole gastronomicznej – kurs j. hiszpańskiego – wyjścia integracyjno-kulturalne – praktyki w hiszpańskich restauracjach – bilety lotnicze i dojazd do miejsca zakwaterowania – zakwaterowanie w apartamentach (od 120-140 m) po 5, 6 osób każdy blisko centrum Walencji – WIFI w apartamencie – wyżywienie na praktykach i w trakcie kursu kulinarnego – kieszonkowe na wyżywienie – karta miejska na transport lokalny – strój roboczy na zajęcia – dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne i karty EKUZ – dodatkowo  ubezpieczenie NNW i na koszty leczenie w towarzystwie ubezpieczeniowym III. PO POWROCIE (do chwili znalezienia zatrudnienia) – wsparcie pośrednika pracy i pomoc w znalezieniu zatrudnienia – warsztaty aktywnego poszukiwania pracy i autoprezentacji – staże Szczegółowe informacje o projekcie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej www.gotujpohiszpansku.pl oraz w Biurze Projektu: tel. 12 200 21 77, e-mail gotuj@fundacjaproaktywni.pl, ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków. Partnerzy projektu: Kontakt: Anna Irzyk-Armata tel. 12 200 21 77 gotuj@fundacjaproaktywni.pl gotujpohiszpansku.pl

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/rekrutacja-do-projektu-gotuj-po-hiszpansku-ii/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola