Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Realizacja zadań na drogach gminnych

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończono prace remontowe na drogach Gminy Miechów, które dofinansowane zostały z przyznanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji promesy na zadania związane z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. W ramach prowadzonych inwestycji, wykonano: Remont drogi gminnej nr 140316K Pstroszyce I „Madera” oraz Remont drogi gminnej w miejscowości Zarogów Zagaje. Zakres robót obejmował: roboty przygotowawcze, ziemne, podbudowę oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej. Całkowita wartość prac wyniosła 288 624,07 zł, w tym otrzymane dofinansowanie w kwocie 230 198,00 zł.   Prace w miejscowości Pstroszyce Pierwsze zrealizowała firma TRAKT  sp. z o.o. z  Kielc, natomiast w miejscowości Zarogów firma MDTRANS z Poradowa. Ponadto, z otrzymanej promesy do końca listopada br. wykonane zostanie zadanie pn. „Remont drogi gminnej Komorów Góry", dla którego w dniu 30 października przekazano plac budowy firmie MATEX z Nasiechowic. Wartość robót wynosi 521 884,08 zł.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/Realizacja-zadan-na-drogach-gminnych/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola