Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Promesa na modernizację boiska

Data publikacji: 2018-04-23, Data modyfikacji: 2018-04-24
A A AWydrukDrukuj  
 
20 kwietnia w Myślenicach Burmistrz Gminy i Miasta Miechów – Dariusz Marczewski odebrał promesę dotacji, która przeznaczona zostanie na modernizację boiska przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miechowie. Inwestycja realizowana będzie ze środków Województwa Małopolskiego w ramach programu „Małopolskie boiska”.Dokument gwarantujący dofinansowanie dla powyższego zadania przekazał burmistrzowi Miechowa - wicemarszałek Województwa Małopolskiego Wojciech Kozak w obecności Grzegorza Lipca, członka ZWM, przewodniczącej SWM Urszuli Nowogórskiej i radnej sejmiku Barbary Dziwisz. Przyznana dla Gminy Miechów dotacja wynosi 144 792,00 zł. Boisko przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Miechowie zostanie zmodernizowane w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Istniejącą płytę boiska zastąpi bezpieczna nawierzchnia poliuretanowa. Obiekt zostanie także przystosowany do gry w mini piłkę nożną. /Fot. UMWM/

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/promesa-na-modernizacje-boiska/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola