Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Promesa na inwestycje drogowe

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
14 września w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów – Dariusz Marczewski odebrał od Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Krzysztofa Kozłowskiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika promesę na remont trzech dróg  gminnych. Wysokość dofinansowania na realizację inwestycji drogowych w gminie Miechów wynosi  580 000 zł i stanowi 80 % wartości wszystkich zadań. W ramach podziału ministerialnych środków, przyznane fundusze przeznaczone zostaną na: - remont drogi gminnej  Komorów Górny, nr 140299K w miejscowości Komorów; - remont drogi Pstroszyce I „Madera” nr 140316K w Miejscowości Pstroszyce Pierwsze; - remont drogi gminnej w miejscowości Zarogów Zagaje nr 140395K. Rozbudowa i modernizacja drogi przyczyni się do poprawy komunikacji w regionie. Jest to kolejne dofinansowanie z budżetu państwa przyznane na remonty dróg na terenie gminy Miechów, zniszczonych w wyniku intensywnych opadów atmosferycznych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/promesa-na-inwestycje-drogowe/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola