Belka
Środa, 19 Września 2018   imieniny: Konstancja, January
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Promesa dla gminy Miechów

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał Gminie Miechów  promesę na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. W ramach podziału ministerialnych środków, Gmina otrzyma fundusze na : - remont drogi gminnej  Komorów Górny, nr 140299K w miejscowości Komorów; - remont drogi Pstroszyce I „Madera” nr 140316K w Miejscowości Pstroszyce Pierwsze; - remont drogi gminnej w miejscowości Zarogów Zagaje nr 140395K. Dotacja w wysokości 580.000  zł przekazana zostanie gminie po podpisaniu umowy z Małopolskim Urzędem Wojewódzkim i stanowić będzie 80% wartości wszystkich zadań. Jest to kolejne dofinansowanie z budżetu państwa przyznane na remonty dróg na terenie gminy Miechów, zniszczonych w wyniku intensywnych opadów atmosferycznych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/promesa-dla-gminy-miechow_6635/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miechowski

  Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

  Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

  Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola