Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiatowy Dzień Strażaka w Miechowie

Data publikacji: 2018-05-07, Data modyfikacji: 2018-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Miechowie, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Miechowie, Starosta Miechowski oraz Burmistrz Gminy i Miasta Miechów zapraszają na powiatowe obchody Dnia Strażaka, które odbędą się w sobotę 12 maja 2018 roku. Szczegóły święta na plakacie. INFORMACJA O UTRUDNIENIACH W RUCHU Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Miechowie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Miechowie informują, że w związku z organizacją powiatowych obchodów Dani Strażaka 2018 w dniu 12 maja 2018 r. (sobota) na płycie Rynku Głównego w Miechowie nastąpią utrudnienia w ruchu i zostanie ograniczona możliwość parkowania pojazdów w rejonie Rynku Głównego w Miechowie. Od godzin porannych 12 maja 2018 r. zostaną wprowadzone ograniczenia na parkingu płyty Rynku oraz od strony zachodniej (od strony pl. Kościuszki) oraz wyłączony z ruchu pieszych chodnik przy północnej części Rynku. Od godziny 14:45 do zakończenia uroczystości zostanie ograniczony ruch pojazdów przez Rynek w Miechowie. Na czas uroczystości zostaną zorganizowane objazdy i ruch kierowany będzie przez funkcjonariuszy Policji i uprawnione osoby. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/powiatowy-dzien-strazaka-w-miechowie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola