Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Postaw na rozwój - bezpłatane staże i szkolenia

Data publikacji: 2018-07-18, Data modyfikacji: 2018-07-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma Michał Cichoń Pro Studio zaprasza do udziału w projekcie pt. „Postaw na rozwój – zwiększ możliwość” realizowanego w ramach uzyskanego dofinansowania ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa. Wsparcie skierowane jest do osób zamieszkujących na terenie województwa małopolskiego w wieku 30 lat i więcej  pozostających bez pracy (bezrobotnych i biernych zawodowo) należących do co najmniej jednej z grup: Osoby powyżej 50 roku życia Osoby długotrwale bezrobotne Osoby o niskich kwalifikacjach Kobiety Bezrobotni mężczyźni w wieku 30-49 roku życia Okres realizacji projektu: 01.06.2018 – 31.05.2020 r. Oferujemy: –        BEZPŁATNE SZKOLENIA DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB – np. komputerowe, język angielski, sprzedawca, pracownik biurowy, wózki widłowe, grafika komputerowa, profesjonalne utrzymanie czystości; –        STYPENDIUM SZKOLENIOWE – 6,65 zł za każdą godzinę uczestnictwa w szkoleniu –        PŁATNE STAŻE ZAWODOWE – 3-miesięczne oraz możliwość zatrudnienia po stażu –        WSPARCIE DORADCY KLIENTA I DORADCY ZAWODOWEGO, POŚREDNIKA PRACY, TRENERA ZATRUDNIENIA WSPIERANEGO, –        PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE i COACHING –        DODATKOWE FORMY WSPARCIA – dostosowane indywidualnie do każdego uczestnika Ponadto zapewniamy: zwrot kosztów dojazdu, materiały na zajęcia, poczęstunek podczas zajęć, zwrot kosztów opieki nad osobą zależną opiekę personelu UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY  Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu: tel. 570 400 421 tel. 530 586 153 e-mail: prostudio.mc@gmail.com e-mail: k.michalik@printstudio.com.pl

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/postaw-na-rozwoj-bezplatane-staze-i-szkolenia/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola