Podsumowano projekt nauki jazdy na nartach INNE - Miejski serwis informacyjny: Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki
Belka
Środa, 15 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowano projekt nauki jazdy na nartach

Data publikacji: 2018-03-14, Data modyfikacji: 2018-03-16
A A AWydrukDrukuj  
 
12 marca zakończono realizację projektu pn. „Jeżdżę z głową 2018”, współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Wartość dofinansowania niniejszego przedsięwzięcia w 2018 roku wyniosła 9 000,00 zł.W projekcie uczestniczyli uczniowie klas II ze szkół podstawowych z terenu gminy Miechów. Głównym celem projektu było zdobycie umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach, poznanie zasad bezpieczeństwa  na stoku oraz samodzielnego poruszania się na wyciągu. Zajęcia odbywały się na stoku „Sławicski Raj” w miejscowości Sławice Szlacheckie.Na zakończenie projektu odbyły się zawody sportowe. Dariusz Marczewski, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów wręczył medale zwycięzcom oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom projektu.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/podsumowano-projekt-nauki-jazdy-na-nartach/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miechowski

  Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

  Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

  Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola