Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Plener malarski - zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-07-26
A A AWydrukDrukuj  
 
XIX „BARWY MAŁOPOLSKI” - MIECHÓW OCZAMI ARTYSTÓW, ALE I… NAJMŁODSZYCH MIESZKANEK I MIESZKAŃCÓW MIECHOWA To już XIX. edycja pleneru malarskiego „Barwy Małopolski”, organizowanego przez Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy” w Miechowie. W dniach 1 – 11 sierpnia artyści z kraju i zagranicy będą naszymi gośćmi aby tworzyć, ale też spotykać się z publicznością: niemal codziennie w Domu Pracy Twórczej przy Rynku będą odbywały się wieczory autorskie. Tegorocznemu plenerowi towarzyszyć będzie program zajęć plastycznych dla najmłodszych uczestników – młodzi Miechowianie i Miechowianki będą mogli, wzorem uczestników pleneru, zasmakować malowania na świeżym powietrzu, obserwacji otoczenia okiem malarza i wreszcie przygotować własną wystawę. W planach są również gry – oczywiście plenerowe! – z artystycznymi niespodziankami. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Tyman – specjalistka do spraw edukacji plastycznej. Koszt trzygodzinnych warsztatów: 10 zł. Materiały plastyczne zapewnia organizator. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/plener-malarski-zajecia-plastyczne-dla-dzieci-i-mlodziezy/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola