Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parkomaty w Miechowie

Data publikacji: 2018-05-17, Data modyfikacji: 2018-05-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 1 czerwca 2018 roku zaczyna obowiązywać Uchwała Rady Miejskiej w Miechowie w sprawie ustalenia stref płatnego parkowania, wysokości stawek opłat za parkowanie pojazdów i opłaty dodatkowej, sposobu ich pobierania oraz wprowadzenia opłaty abonamentowej.  Opłaty za postój w SPP pobierane będą tak jak dotychczas w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Ustalono następujące opłaty za parkowanie pojazdów w SPP: za pierwsze 30 minut postoju 0,00 zł – bez uiszczania opłaty, po pobraniu biletu (w danym dniu jednorazowo) za pierwszą godzinę – 1 zł za drugą i trzecią godzinę -2 zł za czwartą i każdą następną godzinę – 1 zł Opłaty za postój pobierane będą przy użyciu automatów parkingowych (parkomaty) oraz przy pomocy telefonów komórkowych lub innych urządzeń mobilnych (moBILET lub SkyCash) Opłatę za postój w SPP należy wnieść niezwłocznie i nie później niż 5 minut od zaparkowania pojazdu. W przypadku wnoszenia opłat przez telefon komórkowy lub inne urządzenie mobilne opłaty należy dokonać w czasie 2 minut od zaparkowania pojazdu. Identyfikacja pojazdu następować będzie w oparciu o numer rejestracyjny pojazdu wpisywany przy parkowaniu. Daje to możliwość swobodnego poruszania się we wszystkich SPP na terenie miasta Miechowa, w ramach opłaconego czasu postoju, gdyż wniesiona opłata przypisana będzie do samochodu. Za nieuiszczenie opłaty za postój lub przekroczenie czasu opłaconego parkowania w SPP pobierana będzie opłata dodatkowa w wysokości 50 zł. Osoby zamieszkałe w obszarze SPP lub prowadzące działalność gospodarczą w obszarze SPP , opłaty mogą uiszczać w formie opłat abonamentowych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.miechow.eu Biuro Strefy Płatnego Parkowania: Urząd Gminy i Miasta w Miechowie, ul. Henryka Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów, pok.108 tel.41 383 00 40 wew.46

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/parkomaty-w-miechowie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola