Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o naborach wniosków

Data publikacji: 2018-07-11, Data modyfikacji: 2018-07-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszenie dotyczące naboru wniosków o przyznanie pomocy  w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.  Miechowskie  Stowarzyszenie Gmin Jaksa  Lokalna Grupa Działaniadziałająca na terenie gmin: Charsznica,  Gołcza,  Kozłów,  Książ Wielki,  Miechów,  Racławice,  Słaboszów  informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu: Nabór  Nr  8/2018 Zachowanie  dziedzictwa lokalnego. Przedsięwzięcie: Ziemia miechowska aktywna kulturalnie i społecznie.  Wskaźnik produktu-W 2.2.4. Liczba operacji obejmujących wyposażenie podmiotów  działających w sferze społecznej i realizujących swoje zainteresowania. Wysokość dostępnych środków w ramach naboru  wynosi  220 000 złotych.                                                  Nabór  Nr  9/2018 Budowa lub przebudowa  ogólnodostępnej i niekomercyjnej  infrastruktury turystycznej  lub  rekreacyjnej  lub  kulturalnej - w tym wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury.  Wskaźnik produktu-W 2 .2 .1 Liczba nowych lub zmodernizowanych obiektów  infrastruktury turystycznej lub rekreacyjne lub kulturalnej. Wysokość dostępnych środków w ramach naboru  wynosi 340 000  złotych. Wsparcie udzielane jest: w formie  refundacji  poniesionych kosztów (80% kosztów wskazanych we wniosku a w przypadku  j.s.t. 63.63%).  Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie:  od  30.07.2018  do  24-08-2018  do godz. 1700 Więcej informacji na stronie: www.miechowjaksa.home.pl

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/ogloszenie-o-naborach-wnioskow_6552/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola