Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o naborach wniosków

Data publikacji: 2018-03-15, Data modyfikacji: 2018-03-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszenie o naborach wniosków dotyczące naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.Miechowskie  Stowarzyszenie Gmin Jaksa Lokalna Grupa Działania działająca na terenie gmin: Charsznica,  Gołcza,  Kozłów,  Książ Wielki,  Miechów,  Racławice,  Słaboszów informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:Nabór Nr 3/2018 Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.Przedsięwzięcie: zdobywanie i podnoszenie wiedzy, kompetencji oraz umiejętności mieszkańców obszaru Wysokość dostępnych środków w ramach naboru  wynosi  90 000  złotych. Nabór  Nr  4/2018 Zachowanie  dziedzictwa lokalnego – w tym wyposażenie mające na celu szerzenie lokalnej kultury i dziedzictwa lokalnego lub Budowa lub przebudowa  ogólnodostępnej i niekomercyjnej  infrastruktury turystycznej  lub  rekreacyjnej  lub  kulturalnej w tym wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury.Wskaźnik produktu: Liczba podmiotów działających w sferze kultury. Które otrzymały wsparcie w ramach realizacji LSR Wysokość dostępnych środków w ramach naboru  wynosi 150 000  złotych. Nabór Nr  5/2018. Promowanie obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych.Wskaźnik produktu: Liczba imprez promujących obszar LGD Wysokość dostępnych środków w ramach naboru  wynosi 100 000  złotychWsparcie udzielane jest: w formie  refundacji  poniesionych kosztów (80% kosztów wskazanych we wniosku a w przypadku  j.s.t. 63.63%).  Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie: od 03.04.2018 do 27-04-2018 do godz. 17.00.  Więcej informacji na stronie: www.miechowjaksa.home.pl

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/ogloszenie-o-naborach-wnioskow_6322/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola