Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oferta Młodzieżowego Centrum Kariery w Miechowie

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z rozszerzeniem działalności Młodzieżowego Centrum Kariery w Miechowie o pośrednictwo pracy zapraszamy: - młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną, poszukujących zatrudnienia do uzupełnienia ankiety osoby poszukującej pracy - pracodawców do zgłaszania wolnych miejsc pracy zarówno stałej jak i krótkoterminowej (praca wakacyjna, weekendowa, popołudniowa np.: roznoszenie ulotek, pomoc kuchenna, sprzątanie, opieka, prace biurowe itp.) Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: www.mbp.ohp.pl oraz www.oferty.praca.gov.pl Nasz adres: Młodzieżowe Centrum Kariery w Miechowie ul. Sienkiewicza 25 (budynek UGiM, III piętro, pokój 301) 32-200 Miechów                             Tel/fax: 41 38 211 89 e-mail: mck.miechow@ohp.pl Czynne: pn: 8-16, wt-pt:7-15 Ponadto w MCK: Uzyskasz informacje o szkołach ponadgimnazjalnych, kierunkach studiów, uczelniach wyższych, szkołach policealnych, kursach, szkoleniach (posiadamy informatory uczelni,  szkół) Poznasz wybrane zawody: zadania i czynności, warunki pracy, wymagania psychologiczne, fizyczne i zdrowotne itp. (przewodniki o zawodach, filmy o zawodach) Uzyskasz wiedzę o pracodawcach (katalogi, informatory o firmach, pracodawcach) Skorzystasz z pośrednictwa pracy  (oferty pracy stałej i krótkoterminowej w Polsce i za granicą) Uzyskasz pomoc w sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych (cv, list motywacyjny) Przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej Poznasz zagadnienia związane z  przedsiębiorczością i samozatrudnieniem Uzyskasz informacje o programach pomocowych przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej Wykonasz badania zainteresowań i uzdolnień zawodowych i przedsiębiorczych Przygotujesz się do planowania kariery zawodowej    WSZYSTKIE USŁUGI OFEROWANE SĄ BEZPŁATNIE!!!

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/Oferta-Mlodziezowego-Centrum-Kariery-w-Miechowie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola