Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oczyszczacze powietrza w przedszkolach i żłobkach

Data publikacji: 2018-09-24, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Do miechowskich przedszkoli i żłobków trafiły oczyszczacze powietrza, przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”, w którym uczestniczy Gmina Miechów. 21 września dla oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miechowie przekazano oczyszczacz powietrza. W obecności maluchów uruchomiono sprzęt. W akcji udział brali: Burmistrz Gminy i Miasta Miechów – Dariusz Marczewski oraz dyrektor Szkoły – Mirosław Czekaj. W najbliższym czasie w każdym przedszkolu, żłobku oraz w ich oddziałach, które otrzymały oczyszczacze odbędą się prelekcje przeprowadzone przez Ekodoradcę Gminy Miechów Zakup oczyszczaczy jest elementem akcji społecznej mającej na celu uwrażliwienie najmłodszych mieszkańców naszej gminy na problemy jakości powietrza.  Oczyszczacze powietrza dla każdej zgłoszonej placówki, to nie tylko lepsze powietrze dla najmłodszych,  ale również zwrócenie uwagi dorosłym, by zaczęli przykładać większą wagę do stosowanego w ich domach źródła ogrzewania.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/oczyszczacze-powietrza-w-przedszkolach-i-zlobkach/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola