Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa pompa szlamowa dla OSP Podleśna Wola

Data publikacji: 2018-07-12, Data modyfikacji: 2018-07-14
A A AWydrukDrukuj  
 
12 lipca 2018 roku, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów Dariusz Marczewski, Prezes Zarządu Miejsko- Gminnego ZOSP RP w Miechowie druh Zenon Czekaj przekazali jednostce OSP z Podleśnej Woli nową pompę szlamową HONDA WT30X o wydajności 1200 l/min. Wymieniony sprzęt zakupiony został w ramach realizacji Programu „Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla środowiska – Bezpieczny Strażak w Gminie Miechów”. Zakupu pompy szlamowej dokonano na rzecz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Podleśnej Woli wykonującej zadania ratownicze na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Koszt zakupu motopompy  wyniósł  łącznie 7.000,00 zł. z czego 3.000,00 zł. 42,86%  kwoty stanowi dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Koszt poniesiony przez Gminę Miechów to  kwota 4.000,00 zł.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/nowa-pompa-szlamowa-dla-osp-podlesna-wola/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola