Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa nawierzchnia asfaltowa na drodze dojazdowej do pól

Data publikacji: 2018-07-20, Data modyfikacji: 2018-07-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończył się remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Szczepanowice „Goleźnia”. Całkowity koszt inwestycji realizowanej przez Gminę Miechów wyniósł 148 633,20 zł, w tym środki z Funduszu Sołeckiego miejscowości Szczepanowice w kwocie 9 000,00 zł. Prace na drodze gminnej wykonane zostały również ze środków dotacji przyznanej przez Województwo Małopolskie. Powyższe zadanie realizowane było przez firmę MATEX z Nasiechowic. Zgodnie z zakresem robót objętych umową, wykonano: nawierzchnię z betonu asfaltowego o długości 0,530 km, podbudowę oraz pobocza. Dzięki nowej, asfaltowej drodze mieszkańcy będą mieli lepszy dojazd do gospodarstw rolnych i pól uprawnych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/nowa-nawierzchnia-asfaltowa-na-drodze-dojazdowej-do-pol_6568/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola