Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów

Data publikacji: 2018-05-29, Data modyfikacji: 2018-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
29 maja 2018 r. Dariusz Marczewski - Burmistrz Gminy i Miasta Miechów nagrodził najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu Gminy Miechów. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie, którzy w roku szkolnym 2017/2018 osiągnęli najwyższą średnią ocen, wykazali się wiedzą w konkursach i olimpiadach edukacyjnych. Za swoje osiągnięcia, liderzy szkolnych społeczności otrzymali nagrody i dyplomy, które burmistrz Dariusz Marczewski wręczył wspólnie z Krzysztofem Piwowarczykiem – dyrektorem Samorządowego Zespołu Edukacji w Miechowie.  Burmistrz Miechowa przekazał też gratulacje rodzicom najlepszych uczniów, nauczycielom i dyrekcji szkół. Wszystkim uczniom, życzył udanych wakacji. Szkoła Podstawowa nr 1 w Miechowie Marlena Marzec Beniamin Kubic Aleksander Donecki Klaudia Bebak Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie Bartosz Pigulak Maciej Golec Filip Jędrzejewski Szkoła Podstawowa nr 2 w Miechowie – klasy gimnazjalne Weronika Walka Daria Poteralska Magdalena Kowal Szkoła Podstawowa w Bukowskiej Woli Natalia Manterys Szkoła Podstawowa w Jaksicach Anna Makowska Szkoła Podstawowa w Pstroszycach Aleksandra Sroga Szkoła Podstawowa w Pojałowicach Oliwier Koziara Niepubliczne Gimnazjum ZDZ w Miechowie Anita Dziodzio Niepubliczne Gimnazjum „OMEGA” Wiktoria Klęk

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/nagrody-burmistrza-dla-najlepszych-uczniow/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola