Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór do zespołu koordynującego BO dla miasta Miechowa

Data publikacji: 2018-03-15, Data modyfikacji: 2018-03-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Urząd Gminy i Miasta w Miechowie przedłuża nabór do Zespołu Koordynującego ds. Budżetu Obywatelskiego dla miasta Miechowa. Nabór prowadzony będzie w trzech kategoriach: Mieszkańcy którzy ukończyli 15 rok życia – w liczbie 5, Mieszkańcy w wieku od 15 do 25 lat – w liczbie 2, Organizacja pozarządowa – 3 członków organizacji pozarządowych, działających na terenie miasta Miechowa. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 19 marca  2018 r. - do godz. 10:00, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy złożyć na Dzienniku Podawczym w tut. Urzędzie, lub przesłać wypełniony i podpisany skan drogą elektroniczną na adres mailowy:  klazarczyk@miechow.eu Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w Referacie Funduszy i Monitorowania Strategii Rozwoju (pok. 204, 205) oraz na stronie internetowej miechow.budzet-obywatelski.org W przypadku większej ilości chętnych zostanie przeprowadzone publiczne losowanie w dniu 19 marca 2018r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej nr 252 UGiM w Miechowie. 19 marca godz. 14.00 ogłoszenie składu Zespołu Koordynującego Zespół Koordynujący w szczególności: uczestniczy w planowaniu i prowadzeniu akcji informacyjnej dot. budżetu obywatelskiego na terenie miasta Miechów, koordynuje weryfikację formalną zgłoszonych projektów, w tym kontaktuje się z wnioskodawcami w celu umożliwienia im poprawienia projektów oraz zatwierdza ostateczną listę zadań, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców, uczestniczy w weryfikacji głosów mieszkańców oddanych do urn oraz poprzez portal miechow.budżet-obywatelski.org uczestniczy w ewaluacji procesu wdrażania budżetu obywatelskiego i ewentualnie proponuje zmiany w przyszłorocznej procedurze. Członkowie Zespołu Koordynującego wykonują swoje prace na rzecz Zespołu nieodpłatnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania swoich kandydatur!

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/nabor-do-zespolu-koordynujacego-bo-dla-miasta-miechowa/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola