Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Mówili mi: Jesteś MANIAKIEM Gier Komputerowych” – 7 miechów po wowie #1

 
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że bardzo często spłyca się "uzależnienie" od gier. Jest to problem rzeczywiście problem jednak bardzo często używa się tego określenia nad wyrost. Film jest odpowiedzą do filmu z kanału 7 Metrów pod Ziemią: youtube.com/watch?v=7p51SucQ91Y ♦ Kupuj gry na G2A taniej z kodem CashBack 3% "NEXOS" ♦ Kup Dodatek ABONAMENT (prepaid): g2a.com/r/nexosprepaid ♦ Kup Battle for Azeroth - g2a.com/r/nexosbfa ►STREAM - twitch.tv/nexos ►FACEBOOK - facebook.com/Hunternexos ►KANAŁ LIVE - bit.ly/kanalLive ►OCEŃ FILM◄

 


Nexos
 
Data pliku video: 2018-11-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola